|
2 859 грн
|
|
2 859 грн
|
платежі
по 1 430 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 859 грн
|
|
2 859 грн
|
платежі
по 1 430 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Sport Mix Fit |
|---|---|
| Бренд | Noveen |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 300 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 345 х 105 х 105 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |