|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NB907S |
|---|---|
| Бренд | NUTRIBULLET |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 900 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 900 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Захист двигуна від перегрівання |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | турборежим |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 376 х 140 х 140 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |