|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NBF580B Triple Prep System |
|---|---|
| Бренд | NUTRIBULLET |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 900 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 44 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Захист двигуна від перегрівання |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 425 х 168 х 168 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |