|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NBP003PU |
|---|---|
| Бренд | NUTRIBULLET |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 475 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 100 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Габарити | 267 х 90 х 90 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |