|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MXEX1561WTQ |
|---|---|
| Бренд | PANASONIC |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 475 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 290 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | захист двигуна від перегріву |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 414 х 189 х 174 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |