|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR268400 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | подрібнювач XL (0.7л), вінчик для збивання, насадка спіралайзер для нарізки спіралями, стрічками та у вигляді спагетті |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду, для смузі |
| Особливості | світлодіодний індикатор швидкості |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 6,3 х 41 х 7 см |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | блендер, Мірний стакан, Насадки, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |