|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR268500 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Обсяг чаші, л | 1.70 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | терка, мініподрібнювач, мультиподрібнювач, вінчик для збивання, шаткування |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | колка льоду, для смузі, для дитячого харчування |
| Особливості | кнопка одного дотику для управління швидкістю |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 6,3 х 41 х 7 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | Подрібнювач для зелені, горіхів, мяса тощо, блендер, насадка для збивання, Інструкція, насадка для подрібнення, кухонний комбайн для нарізання, шинку |
| Країна виробництва | Китай |