|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HB533138 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Обсяг чаші, л | 0.50 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Відсутній |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 600 Вт |
| Насадки | подрібнювач міні, блендер, віничок, мірний стакан |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 405 х 84 х 70 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |