|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HB67G830 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 50 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | подрібнювач, вінчик для збивання |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | функція тихого режиму |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 7 x 41,5 x 7 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | Подрібнювач, блендер, Мірний стакан, Вінчик, Насадки, Інструкція |
| Країна виробництва | Китай |