|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PHB 831 GR |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 230 х 150 х 120 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Країна виробництва | Китай |