|
369 грн
|
|
369 грн
|
платежі
по 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
369 грн
|
|
369 грн
|
платежі
по 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RTB410W |
|---|---|
| Бренд | Rotex |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 860 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 450 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | Петля для підвішуванняДуже тихий двигун постійного струмуГумові бічні огородження, що попереджають пошкодження вентилятора при падінні |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 360 х 80 х 60 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |