|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 2712056 |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1500 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 650 (пікова потужність 850 Вт) |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Червоний |
| Габарити | 41.5 х 22 х 18.5 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |