|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SBL134RD |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 150 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Акумулятор |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Захист двигуна від перегрівання |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | захист двигуна від перегрівання |
| Особливості | легко заряджається кабелем USBC |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 29 х 9 х 9 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |