|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SHB 4379BK |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 360 х 220 х 160 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 10 |
| Країна виробництва | Китай |