|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR303000 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Подрібнення |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | Занурювальний блендер |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | 4лопатеве лезо |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 19,4 х 48,2 х 20,5 см |
| Вага | 3,54 кг |
| Комплектація | блендер, Насадки, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |