|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR304100 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 49 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | мультиподрібнювач |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Самоочищення, колка льоду, для смузі, для дитячого харчування |
| Особливості | знімний ніж |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 477 х 205 х 194 мм |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація | Чаша (2 л), блендер, Інструкція, дорожній стакан, трамбувальник |
| Країна виробництва | Китай |