|
6 459 грн
|
|
6 459 грн
|
платежі
по 3 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 459 грн
|
|
6 459 грн
|
платежі
по 3 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR376000 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 ГГц |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 49 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | Занурювальний блендер |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Самоочищення, колка льоду, для смузі |
| Особливості | технологія problend ultra поєднує у собі 3 функції |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 44.2 х 16.7 х 21.6 см |
| Вага | 4.58 кг |
| Країна виробництва | Китай |