|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR377000 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 ГГц |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подрібнення |
| Кількість швидкостей | 49 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | Подрібнювач, Соковитискач |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Прогумовані ніжки |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Самоочищення, для смузі, подрібнення льоду |
| Особливості | турборежим |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 53.8 x 29.1 x 26.5 см |
| Вага | 4,1 кг |
| Країна виробництва | Китай |