|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL420131 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 600 Вт |
| Насадки | Занурювальний блендер |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 370 х 200 х 200 мм |
| Вага | 1,86 кг |
| Країна виробництва | Китай |