|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL871D31 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 2 |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | Занурювальний блендер |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Самоочищення, для смузі, плавне регулювання швидкості, Коління льоду |
| Особливості | ledпідсвічування |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 406 х 192 х 215 мм |
| Вага | 4,35 кг |
| Країна виробництва | Китай |