|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL91HD31 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 1.75 |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 49 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 1600 Вт |
| Насадки | штовхач, лоток, корпус насадки, сіточкафіксатор, сітка крупної різки, шнек, сітка для пюре, рамка, кріпильне кільце, контейнер для соку, чаша для від |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | програма автоматичного очищення |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 450 х 225 х 200 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |