|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL1C0430 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Фітнес блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 300 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1300 Вт |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Живлення | Акумулятор |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | працює від LiIon акумулятора |
| Колір виробника | Зелений |
| Габарити | 8.1 x 18.6 x 8.1 см |
| Вага | 0,53 кг |
| Комплектація | блендер, Інструкція, Гарантійний талон, USBкабель для заряджання з магнітним розємом |
| Країна виробництва | Китай |