|
4 329 грн
|
|
4 329 грн
|
платежі
по 2 165 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 329 грн
|
|
4 329 грн
|
платежі
по 2 165 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ZSB4799В |
|---|---|
| Бренд | Zelmer |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 860 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | турборежим |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 375 х 285 х 220 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |