|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | TR2000T 80 SB |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2 г (до 50С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 386 мм |
| Висота | 1206 |
| Ширина | 400 |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |