|
53 569 грн
|
|
53 569 грн
|
платежі
по 26 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
53 569 грн
|
|
53 569 грн
|
платежі
по 26 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKC 300 NTRBP |
| Об'єм | 300 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Праворуч |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 1.32 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | захист від замерзання |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 1552 |
| Ширина | 670 |
| Вага | 108 кг |
| Країна виробництва | Китай |