|
29 149 грн
|
|
29 149 грн
|
платежі
по 14 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 149 грн
|
|
29 149 грн
|
платежі
по 14 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 100 S2,2kW |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 10 бар |
| Час нагріву | 1.55 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 524 мм |
| Висота | 902 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 42 кг |
| Країна виробництва | Китай |