|
25 777 грн
|
|
25 777 грн
|
платежі
по 12 889 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 777 грн
|
|
25 777 грн
|
платежі
по 12 889 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 125 22 кВт |
| Об'єм | 125 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 C |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 3.25 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 524 мм |
| Висота | 1067 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 43 кг |
| Країна виробництва | Китай |