|
30 549 грн
|
|
30 549 грн
|
платежі
по 15 275 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 549 грн
|
|
30 549 грн
|
платежі
по 15 275 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 125 S2,2kW |
| Об'єм | 125 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 3.5 г. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 524 мм |
| Висота | 1067 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 39 кг |
| Країна виробництва | Китай |