|
45 530 грн
|
|
45 530 грн
|
платежі
по 22 765 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
45 530 грн
|
|
45 530 грн
|
платежі
по 22 765 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 125.1 NTRHV2,2kW |
| Об'єм | 125 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 80 C |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | захист від замерзання |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 584 мм |
| Висота | 1045 |
| Ширина | 584 |
| Вага | 77 кг |
| Країна виробництва | Китай |