|
24 141 грн
|
|
24 141 грн
|
платежі
по 12 071 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 141 грн
|
|
24 141 грн
|
платежі
по 12 071 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 160 circulation |
| Об'єм | 160 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | поворотний перемикач |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 562 мм |
| Висота | 1255 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 49 кг |
| Країна виробництва | Китай |