|
32 980 грн
|
|
32 980 грн
|
платежі
по 16 490 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 980 грн
|
|
32 980 грн
|
платежі
по 16 490 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 200 22 кВт |
| Об'єм | 199 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 C |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2.7 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 584 мм |
| Висота | 1300 |
| Ширина | 584 |
| Вага | 66 кг |
| Країна виробництва | Китай |