|
34 179 грн
|
|
34 179 грн
|
платежі
по 17 090 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 179 грн
|
|
34 179 грн
|
платежі
по 17 090 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 250 S |
| Об'єм | 250 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 5.50 г (до 65С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 584 мм |
| Висота | 1537 |
| Ширина | 720 |
| Вага | 76 кг |
| Країна виробництва | Китай |