|
66 810 грн
|
|
66 810 грн
|
платежі
по 33 405 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
66 810 грн
|
|
66 810 грн
|
платежі
по 33 405 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 500 S1MPa |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Праворуч |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 10 бар |
| Час нагріву | 3.08 г (до 60С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1924 |
| Ширина | 700 |
| Вага | 106 кг |
| Країна виробництва | Китай |