|
31 949 грн
|
|
31 949 грн
|
платежі
по 15 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 949 грн
|
|
31 949 грн
|
платежі
по 15 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKHE 125 SMART |
| Об'єм | 125 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 3,8 г (до 60С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 556 мм |
| Висота | 1052 |
| Ширина | 520 |
| Вага | 50 кг |
| Країна виробництва | Китай |