|
22 349 грн
|
|
22 349 грн
|
платежі
по 11 175 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 349 грн
|
|
22 349 грн
|
платежі
по 11 175 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKHE 160 |
| Об'єм | 160 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 C |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 4 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1235 |
| Ширина | 520 |
| Вага | 51 кг |
| Країна виробництва | Китай |