|
25 932 грн
|
|
25 932 грн
|
платежі
по 12 966 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 932 грн
|
|
25 932 грн
|
платежі
по 12 966 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKHE ONEE 100 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2.20 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Захист | захист від замерзання |
| Елементи управління бойлером | Є |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 318 мм |
| Висота | 1327 |
| Ширина | 523 |
| Вага | 55 кг |
| Країна виробництва | Китай |