|
21 513 грн
|
|
21 513 грн
|
платежі
по 10 757 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 513 грн
|
|
21 513 грн
|
платежі
по 10 757 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKHE ONEE 50 |
| Об'єм | 45 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 1.5 годин |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | захист від замерзання |
| Елементи управління бойлером | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 318 мм |
| Висота | 845 |
| Ширина | 523 |
| Вага | 31 кг |
| Країна виробництва | Китай |