|
12 749 грн
|
|
12 749 грн
|
платежі
по 6 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 749 грн
|
|
12 749 грн
|
платежі
по 6 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | TO 10.1 UP |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 0.20 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 475 |
| Ширина | 350 |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробництва | Китай |