|
9 259 грн
|
|
9 259 грн
|
платежі
по 4 630 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 259 грн
|
|
9 259 грн
|
платежі
по 4 630 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | TO 5.1 IN |
| Об'єм | 5 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 0.11 г (до 40С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 345 |
| Ширина | 260 |
| Вага | 6.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |