|
4 398 грн
|
|
4 398 грн
|
платежі
по 2 199 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 398 грн
|
|
4 398 грн
|
платежі
по 2 199 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EWH 10 Qbic O |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 0.32 год |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | захист від увімкення без води |
| Елементи управління бойлером | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 315 мм |
| Висота | 315 |
| Ширина | 324 |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |