|
12 183 грн
|
|
12 183 грн
|
платежі
по 6 092 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 183 грн
|
|
12 183 грн
|
платежі
по 6 092 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GBHIUM80DD |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 2 г (до 50С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | поворотний перемикач |
| Захист | захист від корозії |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 307 мм |
| Висота | 951 |
| Ширина | 496 |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробництва | Китай |