|
12 805 грн
|
|
12 805 грн
|
платежі
по 6 403 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 805 грн
|
|
12 805 грн
|
платежі
по 6 403 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | WH100 FDD |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 0.8 МПа |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | цифровий термометр |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 1170 |
| Ширина | 530 |
| Вага | 34.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |