|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Артикул | ES30VB2 SLIM(UA) |
| Об'єм | 28 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 0.5 год |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Склокераміка |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 565 |
| Ширина | 360 |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробництва | Китай |