|
14 874 грн
|
|
14 874 грн
|
платежі
по 7 437 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 874 грн
|
|
14 874 грн
|
платежі
по 7 437 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | 700151 |
| Об'єм | 28 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 0.55 г (до 50С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | Дисплей |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 635 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробництва | Сербія |