|
4 349 грн
|
|
4 349 грн
|
платежі
по 2 175 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 349 грн
|
|
4 349 грн
|
платежі
по 2 175 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Bim 30V |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7.5 бар |
| Час нагріву | 1.45 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 570 |
| Ширина | 350 |
| Вага | 13.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |