|
15 225 грн
|
|
15 225 грн
|
платежі
по 7 613 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 225 грн
|
|
15 225 грн
|
платежі
по 7 613 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Breta 150F |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 2.40 г (до 75С) |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 1262 |
| Ширина | 470 |
| Вага | 57 кг |
| Країна виробництва | Китай |