|
6 805 грн
|
|
6 805 грн
|
платежі
по 3 403 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 805 грн
|
|
6 805 грн
|
платежі
по 3 403 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Font 50 H |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 721 |
| Ширина | 390 |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробництва | Китай |