|
17 155 грн
|
|
17 155 грн
|
платежі
по 8 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 155 грн
|
|
17 155 грн
|
платежі
по 8 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Gland 100 V |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 1184 |
| Ширина | 514 |
| Країна виробництва | Китай |