|
12 839 грн
|
|
12 839 грн
|
платежі
по 6 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 839 грн
|
|
12 839 грн
|
платежі
по 6 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Gland 50 V |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 1.45 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Дисплей |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Дисплей |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 870 |
| Ширина | 434 |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |