|
13 125 грн
|
|
13 125 грн
|
платежі
по 6 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 125 грн
|
|
13 125 грн
|
платежі
по 6 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Levada 100 V |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7.5 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1219 |
| Ширина | 556 |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробництва | Китай |